Wazony tuba - prostota i inspiracja

0

Dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, wyróżniają się charakterystyczną, walcowatą budową. Modne kształty naczyń oraz duża możliwość aranżacji, sprawiają, że wazony cylindryczne z powodzeniem stosowane są jako stylowa dekoracja stołu, jak i ozdoba całego pomieszczenia. Minimalistyczny kształt flakoników wspaniale prezentuje się nie tylko w domu czy w mieszkaniu. Równie pięknie wyglądają w eleganckiej restauracji, hotelu lub innym lokalu użytku publicznego.

Wazon “tuba” - nowości w świecie aranżacji wnętrz!

Wykonane z wysokiej jakości szkła, są to naczynia o bardzo szerokim zastosowaniu. Przezroczysty materiał pozwala na stworzenie dowolnej kompozycji wewnątrz flakoniku. Wypełniony kolorowymi kamyczkami lub muszelkami stanowi elegancką dekorację salonu czy sypialni. Ozdobnie udekorowane sprawdzają się również podczas uroczystych okoliczności – ślubu, pierwszej komunii świętej, chrztu czy bankietu. Dzięki charakterystycznej formie, stanowią jedyną w swoim rodzaju ozdobę sali czy kościoła np. podczas ceremonii zaślubin. Co więcej, tuby zależnie od zamierzonego efektu, mogą być stosowane razem z drewnem czy metalem. W rezultacie można otrzymać industrialny akcent, idealny do nowoczesnych mieszkań.

Wazony cylindryczne

Oczywiście po wazon „tuba” najczęściej sięgamy, gdy chcemy zaprezentować wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe. Z uwagi na specyficzny, cylindryczny kształt, jest to ozdoba, którą z powodzeniem używa się do nawet bardzo wysokich kwiatów. Ponadto, tuba dzięki walcowatej budowie oraz sporej wysokości, nadaje się do ekspozycji kwiatów zarówno w sposób tradycyjny, jak i zanurzonych w wodzie. Wazony cylindryczne “tuba” używane są także do sztucznych kwiatów - pozwalają stworzyć modną i estetyczną aranżację. Co więcej, przezroczyste naczynia bardzo chętnie wybierane są np. do storczyków, roślin, które wymagają odpowiednich warunków do rozkwitu, niemniej jednak sprawdzają się również do tworzenia lasu w wazonie. Modna, roślinna aranżacja to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają ręki do roślin.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl