Sposoby płatności

 

Płać elastycznie

W naszym sklepie internetowym możesz zapłacić na różne sposoby. Sposób płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

 

Gotówką

Za zamówione towary płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

 

Przelewem

Po złożeniu zamówienia dokonaj płatności na:

Numer rachunku: 43 1600 1462 1836 2413 1000 0001.

W tytule przelewu wpisz numer zamówienia oraz swoje imię i nazwisko. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

 

Przelewem bezpośrednim

Składając Zamówienie i wybierając szybkie płatności zostaniesz przekierowany na stronę firmy Blue Media S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Blue Media S.A. wyślemy do Ciebie zamówione towary.

 

Kartą płatniczą

Składając Zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy Blue Media S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Blue Media S.A. wyślemy do Ciebie zamówione towary.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl